تبلیغات
موقعیت شهید پازوكی - نیمه شعبان، روز تجلیل از سربازان گمنام امام زمان (عج)
موقعیت شهید پازوكی
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 12 خرداد 1394 توسط ح ط اردكان
نیمه شعبان،
روز تجلیل از سربازان گمنام امام زمان (عج)
         ₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪


تقدیر حقیقی جهان در کف مردانی است که پروای نام ندارند. آنان از گمنامی خویش کهفی ساخته‌اند و در آن پناه گرفته‌اند، کهفی که آنان را از تطاول دهر مصون خواهد داشت. اصحاب کهف خود را از تعلقات رهانده اند و اینچنین، ننگ تعلقات نیز دامان آنان را رها کرده است.


در میان ما افرادی هستند که اگر از نام و نشانشان بپرسی می‌گویم برای آنها همان بس که آنها را سربازان گمنام مصلح آخرالزمان (عج)  می دانند.افرادی که اگر از نام و نشانشان بپرسی پاسخ خواهم داد: همان‌هایی که دنیایی هستند ولی در دنیا گم‌ نشده‌اند. همان‌هایی که جهانی در دلشان دارند و اما همه آن جهان را در لبخند همیشگی‌شان و چشمان تیزبینشان نثارت می‌کنند.

همان‌هایی که مثل من و تو در همین حوالی کوچه “ایران” زندگی می‌کنند، اما خانه‌شان پلاک ندارد و اما پلاکشان همیشه برگردنشان آویزان است. همانهایی که شاید ببینی یشان اما نبینی یشان. همان‌هایی که در خودسازی بارها و بارها جلوترند از من دنیازده‌اند. و مگر بدون این خوسازی هم می‌شود آنچنان بود که آنها هستند.

و باز اگر کنار همان پیاده رویی که گفتم بایستی و چشم بدوزی تا شاید ….. تاشاید نشانی بیابی از آنها …. نیابی نشانی از‌ آنها. خود را خسته نکن، علاوه بر آن کارگر، راننده، بقال، فروشنده، عابر پیاده، دانش‌آموز، دانشجو و … شاید اگر خوب نگاه کنی، خواهی دید افرادی را که تا نگاه کنی دیگر نخواهند بود… تازه! اگر خوب نگاه کنی!

بهترین لقب را نمی‌دانم حضرت روح‌الله به آنها داده یا جانشین برحق روح‌الله، اما بدون شک با هر جمله و هر کلمه ای که بخواهی وصف کنی‌شان، باز نخواهی توانست بالاتر از سربازان گمنام امام زمان (عج) آنها را بنامی که این چند کلمه خود دنیایی است که آنها خود را در آن پیدا کرده‌اند.
قالب وبلاگ